Tek tuşla mide bulantınızdan kurtulun: CinvStop

0
1462
CinvStop

Çok kolay bir şekilde veya sıksık mide bulantısı yaşayan biriyseniz, giyilebilir cihazlar artık sizin de yardımınıza koşuyor. CinvStop isimli bileklik, tek bir tuş ile mide bulantınızı ortadan kaldırıyor.

Hepimiz zaman zaman mide bulantısı sorunu yaşarız.  Ama bazı kişilerde bu durum daha yüksek seviyelerde olabiliyor ve özellikle uzun yolculukları çekilmez hale getiriyor. Mide bulantısına çare olacak bu bileklik, kolunuza minik elektrik şokları vererek, bulantı hissini ortadan kaldırıyor.

CinvStop aslında bulantınızı degil bulantı hissini ortadan kaldırıyor. Normal bir akıllı bileklik şeklinde kola takılan cihaz, üzerinde yer alan tuşa basılmasıyla çalışmaya başlıyor.  Kola sizin asla hissetmeyeceğiniz seviyede minik elektrik şokları veren bileklik, sinir sisteminin bulantı hissini zihne iletmesinin önüne geçiyor. Bu şekilde kullanıcı bulantı hissinden kurtulmuş oluyor. Tekrar belirtmek gerekir ki bu şoklar oldukça düşük seviyede ve kullanıcı hiçbir şekilde acı duymuyor.

CinvStop bulantı önleme konusunda oldukça başarılı. Öyle ki hamilelik bulantılarını dahi ortadan kaldırabiliyor. Bu sebeple bulantı sorunu yaşayanlar ve hamileler tarafından ilgi görmesi bekleniyor. Henüz çıkış tarihi ve fiyatı hakkında herhangi bir bilginin olmadığı ürün, 3 farklı renk seçeneği ve şık bir tasarımla piyasaya çıkacak.  Son olarak, ürün her ne kadar bulantı hissini ortadan kaldırsa da sebebini ortadan kaldırmıyor. Kullanırken bunu da göz ardı etmemek gerek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here