Sevdiğiniz nerede olursa olsun, kalp atışlarını hissetmenizi sağlayan yüzük: HB Ring

0
2410

Günümüzde iletişim oldukça hızlı ve kolay bir vaziyet aldı. Sevdiğiniz kişi ile iletişim kurmak için onu arayabilir, mesaj, e-posta yollayabilir ya da görüntülü arayabilirsiniz. Bunca farklı yolla iletişim sağlayabilseniz de elbette yanınızda olması gibi olmayacaktır. Ama onu istediğiniz her an hissedebilmek istemez misiniz?

hb-ring-2

TheTouch tarafından geliştirilen Heart Beat Ring (Kalp Atışı Yüzüğü) isimli yüzük istediğiniz zaman sevdiğiniz kişi her ne uzaklıkta olursa olsun kalp atışlarını gerçek zamanlı olarak hissedebilmenizi sağlıyor. HB Ring, paslanmaz çelik ve kırmızı altından parçalara sahip olmasının yanında, yekpare bir safir kristal yüzeye sahip. Bu şekilde yüzüğün çizilme ihtimali de oldukça zorlaşmış oluyor. Üretici firma TheTouch, aynı zamanda su geçirmezlik özelliğine de sahip olan yüzüğün uzun yıllar herhangi bir bozulma yaşamadan kullanılabileceğini iddia ediyor. Sevgilinizin kalp atışını hissetmek için yüzüğe dokunmanız yeterli. Bunun ardından yüzük eşleştiği diğer yüzüğe bağlanıyor ve sevgilinizin kalp atışlarını anlık olarak size iletiyor. Özellikle sevdiği kişi zorlu, tehlikeli işlerde çalışanlar ve uzun mesafeli ilişki yaşayanlar için HB Ring ideal bir yüzük olacak gibi duruyor.

hb-ring-4

Üretici firmanın websitesi üzerinden ön siparişleri alınan HB Ring’in ilk dağıtımının aralık ayında yapılması planlanıyor. Normal versiyonunun çifti $600’dan satışa çıkan ürünün yanında iki adet de şarj kutusu geliyor. Kırmızı altın iç kaplamaya sahip olan diğer versiyonu ise $3000 gibi yüksek bir fiyata sahip.

hb-ring-3Romantizmin, akıllı teknoloji ile buluştuğu bu yüzükler geleceğin evlilik yüzükleri olabilir mi? Kullandığımız her eşya akıllı hale gelirken, evlilik yüzükleri niye akıllı olmasın ki?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here