Samsung Gear S3’ün Türkiye satışı başladı

0
1114
samsung gear s3 türkiye fiyatı

Samsung‘un geçtiğimiz Eylül ayında IFA 2016 fuarında tanıttığı yeni akıllı saati Gear S3’ün, Türkiye lansmanı gerçekleştirildi. Böylelikle ürünün Türkiye’deki resmi satış fiyatı da belli olmuş oldu.

İlgili haber: Gear S3 IFA

Samsung yeni akıllı saatinde gerçek saat görünümüne çok yakın bir tasarım tercih etmiş ve oldukça beğeni toplamıştı. Oval tasarımlı Gear S3, Classic ve Frontier olmak üzere iki farklı modelle piyasaya sürülmüştü. Lansmanda tanıtılan Gear S3’ün Classic modelinin fiyatı ₺1199, spor model Frontier ise ₺1299’den satışa çıkacak.

Dolar’ın hızla artışı, teknolojik ürünleri de aynı şekilde etkiliyor. Samsung, muadillerinin dolar artışı sonrası gidecekleri yeni fiyatlar göz önüne alınırsa, uygun bir fiyat seçimi yapmış denilebilir.

İlgli Haber: Samsung Gear S3 vs Gear S2

Samsung Gear S3 teknik özellikler

IP68 Suya ve Toza karşı Dayanıklılık Sertifikası bulunduran Gear S3, ayrıca LTE destekli modeli ile de telefona olan ihtiyacı azaltıyor ve daha hızlı veri aktarımı sağlıyor. 1.3 inch’lik ekrana sahip olan cihazda 1 GHz dual core Exynos 7270 işlemci ve 4 GB’lık dahili hafıza bulunuyor. Gear S3’ün pil gücü ise 380 mAh.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here