Samsung Gear S3’ü Bu Ay Görebiliriz!

0
980

Samsung, Berlin’de gerçekleştirilecek Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı IFA (2 – 7 Eylül 2016) öncesinde kendi etkinliği için davetiyelerini gönderdi. Davetiyelerdeki ipuçları, bize Gear S3 akıllı saatlerin çok da uzakta olmadığını düşündürdü.

Samsung’un etkinliği 31 Ağustos’ta, Berlin’de olacak. Davetiyede ise “Talk About 3” [3 Hakkında Konuşun] yazıyor. Ayrıca görsel de fark edeceğiniz üzere bir akıllı saat ekranını hayli andırıyor. Görselde görünen saatin tam da etkinliğin planlandığı zamanı göstermesi de cabası.

Gear S3 ile ne tür yeniliklerin geleceğini öğrenmek için biraz daha beklemek durumundayız. Akıllı saatin farklı biçimlerde piyasaya sürüleceğine dair dedikodular dönüyor. Bu da tüketicinin zevkine göre seçim imkânı doğması anlamına geliyor. Gear S2’den sonra Samsung’un, akıllı saatinin pil ömrünü uzatması da beklentiler arasında. Bu söylentileri teyit edebilmek için bir – iki hafta daha beklemek durumundayız. Umuyoruz ki Berlin’deki bu etkinlik, giderek yaygınlaşan akıllı saatler adına daha somut bir adım niteliğinde olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here