Pokemon Go Plus bilekliğinin özellikleri neler? Çıkış tarihi ne zaman?

0
1196

Pokemon Go çıktığı ilk günden beri bütün dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Henüz resmi olarak yalnızca birkaç ülkede yayınlanmış olsa dahi tüm dünyada oynanamaya başlanan oyunun sevenleri şu günlerde yeni bir bekleyiş içerisinde. Nintendo‘nun yakın zamanda piyasaya süreceği Pokemon Go Plus bilekliği kullanıcıların telefonlarını çıkarmadan Pokemon Go oynayabilmelerini sağlayacak.

pokemon go plus

Pokemon Go Plus Ne işe yarıyor?

Bluetooth düşük güç teknolojisi ile telefona bağlı olarak çalışacak bileklik, kullanıcısına RGB Led ve titreşim özellikleri ile bulununan ortamda Pokestop veya pokemon olduğunda haber verecek. Oyuncunun bu sayede gittiği yerlerde oyunu sürekli kontrol etmesine gerek kalmayacak. Ayrıca bilekliğin üzerinde bulunan bir tuş sayesinde yine telefona gerek kalmadan pokemon yakalayabilme imkanı da olacak.

Pokemon Go Plus’ın Çıkış tarihi ve fiyatı nedir?

İlk açıklandığı günlerde Temmuz ayında kullanıcılar ile buluşması beklenen Pokemon Go Plus’ın çıkış tarihi Nintendo tarafından ertelendi. Oyunseverler tarafından merakla beklenen bilekliğin çıkış tarihinin Eylül ayı içerisinde olması bekleniyor. Amazon ve GameStop üzerinden ön satışa çıktığı gün tükenen Pokemon Go Plus’ın fiyatının ise $35 olması planlanıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here