Fossil Q Motion’a ilk bakış: Şık bir fitness takip bilekliği

0
1543

Çanta, saat vb aksesuarlar üreten bir firma olan Fossil giyilebilir teknoloji pazarına da el atarak sektöre dahil olmuştu. Şimdi de yeni ürünü fitness takip bilekliği Q Motion ile karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz yıl Misfit tarafından satın alınan Fossil’in yeni ürünü, Misfit’in yeni akıllı bilekliği Misfit Ray ile oldukça benzer bir görünüme sahip diyebiliriz. Minimal bir tasarıma sahip olan cihaz ekran kullanmıyor.

Q Motion, aktiviteleriniz sırasında titreşim ve renkli ledler ile bildirimler yapıyor. Aynı zamanda Shine 2 ve Ray‘de olduğu gibi bazı fonksiyonel tuşlara da sahip. Akıllı dokunuş özelliği ile, önceden belirlediğiniz müzik listenizi oynatma, telefonunuzu bulma veya selfi çekme gibi görevleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

fossil-fitness-tracking-1400x617

Q Motion’ın batarya konusunda da önemli iddiaları var. Bileklikte kullanılan bataryayı sürekli şarj etmenize gerek yok, çünkü Fossil bataryasının 6 ay dayandığını söylüyor. Bunun yanı sıra suya dayanıklılık özelliği olan Q Motion, 50 metre derinliğe kadar inebiliyor.

Farklı renk seçeneklerine sahip kordonları ile tarzınıza göre değiştirebileceğiniz Fossil Q Motion‘ın piyasaya çıkış fiyatı ise 95 dolar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here